fbpx

Jak się oświadczyć, żeby powiedziała „tak”? Jak się oświadczyć, żeby było romantycznie? Jak się oświadczyć, żeby ta chwila pozostała na zawsze w pamięci? Gdzie się oświadczyć? Kiedy się oświadczyć? Zaręczyny spędzają sen z powiek wielu adeptom miłosnej sztuki. Ale nie martwcie się – STUDENT TRAVEL zawsze znajdzie odpowiedź.

Przygotowaliśmy poradnik, w którym zdradzimy, jak krok po kroku się oświadczyć i zdradzimy Wam kilka bardziej i mniej szczęśliwych historii z wyjazdu.

1. Czy wyjdę za Ciebie?

– żeby doszło do zaręczyn to decyzja musi zapaść dużo wcześniej niż w tym niezwykłym dniu. Facet po prostu musi dojść do wniosku, że chce poprosić swoją wybrankę o rękę. Rzeczy oczywista, ale w niektórych związkach proces ten jest wspomagany przez partnerkę. Prowadzi więc żmudny i męczący proces edukacji partnera, w którym ten w magiczny sposób dochodzi do wniosku, że jest gotów podjąć tę decyzję.

2. „On ma to coś”

Pierścionek to kwestia gustu i generalnie nie mamy na ten temat pojęcia, więc w kwestii pierścionka musicie sobie radzić sami. Niemniej doradzamy posiadać pierścionek w celu umieszczenia go na palcu partnerki, jako gest potwierdzający zgodę na ślub.

3. Plan działania

<Głosem Krystyny Czubówny> Dobry łowca przygotowuje zasadzkę z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Obserwuje swoją ofiarę do późnych godzin nocnych i już od rana znajduje się w jej pobliżu, aby wiedzieć o niej na tyle dużo, żeby mieć pewność, że zasadzka zakończy się sowitą nagrodą. Dobrze zaplanuj termin realizacji zadania, wybierz dogodne miejsce, zaplanuj, jak zwabić ofiarę, aby ta nie wyczytała Twoich intencji i koniecznie przemyśl, co powiedzieć w trakcie, żeby nie skończyło się na „yyyyy, tego, mmmm, no wiesz…”.

4. Miejsce akcji

Tu z pomocą przychodzimy oczywiście MY – Student Travel. Wyjazd to doskonałe miejsce na zaręczyny, bo:

  • możecie się oderwać od codziennych obowiązków
  • piękne okoliczności sprzyjają romantycznym uniesieniom
  • wspomnienia zostaną z Wami na całe życie

No i wiadomo – #zawszespoko

5. Zasadzka

Jedni robią to w ukryciu, inni mają wokół siebie publiczność – każdy ma swoje preferencje. Odradzamy umieszczania pierścionka w jedzeniu, bo to się może źle skończyć. W piciu też. Po prostu kieruj się sercem. A jeśli dalej nie wiesz, jak przeprowadzić zaręczyny, to zapoznaj się z historiamii prosto z naszych wyjazdów!

6. Case Study

Iga Herczyńska – „… ona tego się nie spodziewała”

BalkanTRIP łączy w sobie dużo pięknego i dobrego – piekne widoki przeplatane najlepszym jedzeniem. Jeśli dodamy do tego miłość to już w ogole wskaźnik dobrobytu na wyjeździe szybuje w kosmos. A ja najlepiej wspominam BalkanTRIP w 2019 roku. Bylam już z grupą na końcowych etapach wyjazdu – nad jeziorem Ohrid w Macedonii. Grupa miała jeden dzień wolnego od zwiedzania i większość korzystała z pięknej pogody zażywając kąpieli słonecznych i tych w jeziorze.

Byli tez fani aktywnego wypoczynku – grupa 4-osobowa – dwie pary, które zdecydowały się wejść jeszcze raz na punkt widokowy w Ochrydzie. Niestety na końcowym etapie jedna z dziewczyn przekręciła kostkę na kamieniu i zamiast na szczycie góry wylądowała w szpitalu. Okazało się, że noga jest złamana, a najbardziej z tego faktu zrozpaczony był jej chłopak. Początkowo myślałam, że po prostu tak dba o swoją miłość. Jednak później okazało się, że ze wzgórzem wiązał dosyć poważne plany…

Ale po kolei.

Do końca wyjazdu dziewczyna była wyłączona ze zwiedzania, ze względu na to, że nie mogła chodzić, dlatego w trakcie naszego zwiedzania Skopje czas spędziła ze swoim chłopakiem na parkingu przy autokarze. I to tutaj jej życie zmieniło się na dobre, bo jej chłopak zadał jej bardzo wazne pytanie – Czy zostanie jego żoną. Chciał to zrobić na wzgórzu w malowniczych okolicznościach – z zachodem słońca i widokiem na jezioro Ochrydzkie. Zachód słońca i jezioro zamienił na parking, ale historie swoich zaręczyn na pewno będą wspominać do końca życia – ja na pewno będę tą pare pamiętać długo.

Jak widać miłość dwojga ludzi pokona góry, szpital, a nawet parking, żeby mogli być razem! Gratulujemy i życzymy zakochanym szczęścia na dłuuuugie lata! A na BalkanTRIP’a możecie pojechać z nami: kliknij.

Dawid Malczewski – Czarnogóra to bezpieczny wybór

To tam łączą się żywioły, by dać początek cudownemu życiu spędzonego u boku ukochanej osoby. Idealnym miejscem na najważniejsze pytanie jest wyspa świętego Mikołaja, zwana też przez miejscowych Hawaii Island. Na stały ląd trzeba dopłynąć, więc dziewczyna nie ma szans na ucieczkę przed odpowiedzią.

Czarnogóra? Proszę bardzo! Kliknij…

Renia Chrząścik – Romantyczny rejs z muzycznym finałem

Rejs na wyspę PAXOS! Imprezowy statek, lazurowa woda, środek imprezy, nagle DJ puszcza piosenkę Bruno Marsa – Marry You! Przyszły mąż klęka, wyciąga pierścionek, słyszy TAK! Wszyscy brawo, dziewczyny w płacz i gratisowy alkohol od kapitana statku wjeżdża na pokład

A tutaj znajdziecie wyjazdy do Grecji. Kliknij…

Paweł Szczotka – Studium przypadku

1. Przypadek – pozytywny
Podczas wyjazdu na Italian Tripa – pierwszego w naszej ofercie! 
Oświadczyny odbyły się w Taorminie na plaży przy pięknej wyspie – Isola Bella. Efekt skuteczny – para zadowolona. 


2. Przypadek – fakap

Kolejna wycieczka do Włoch. Tym razem stolica – Rzym. Fenomenalna Fontanna di Trevi, miejsce rewelacyjne. Jednak całe tłumy ludzi, między nimi klęka chłopak, spojrzenia wszystkich w ich stronę, a tutaj: NIE!

Szampan wypity w smutku.

Jeśli kuszą Was Włochy, to pełną ofertę wyjazdów znajdziecie tutaj… Kliknij…

A jeśli nie interesują Was Włochy, a tylko Paweł Szczotka, to zapraszamy na wyjazd z tym przystojniakiem. Zobacz wyjazdy z Pawłem. Kliknij…

Czy będziecie się na wyjeździe zaręczać, czy też nie – wyjazdy to zawsze niezapomniana przygoda i garść wspomnień, które nie opuszczą Was aż do śmierci. Może czas powiedzieć przygodzie „tak”?