fbpx

Swobodne podróżowanie to niewątpliwie jedna z rzeczy, których nam wszystkim najbardziej brakuje. Urlop pod palmami, szum fal i gorący piasek pod stopami od dłuższego czasu pozostawały w sferze marzeń, a jedynie nieliczni szczęściarze mogli sobie pozwolić na egzotyczne wypady. Tak się składa, że w ST jesteśmy jednymi z tych szczęściarzy i chętnie podzielimy się z Wami receptą, jak podróżować zarówno tanio, jak i daleko, prestiżowo i z najlepszą ekipą!

Pierwszą rzeczą, która ogranicza każdego podróżnika jest budżet. Nie jesteśmy trenerami finansowymi, którzy zrobią z Was następnych Rockefellerów, ale każdy z nas spędził kiedyś wyjazd pod hasłem cebuli. Z naszych doświadczeń wynika, że streetfoodowe stoiska w Bangkoku (może poza tymi z krokodylami) były dużo lepsze od nawet najbardziej polecanych restauracji. Dowiedzieliśmy się też, że dużo lepiej zapłacić odrobinę więcej za dodatkowe wycieczki u zaufanych kontrahentów niż potem na miejscu dopłacać za napiwki dla przewodników czy wstęp do parków narodowych. 

Można tak ciągnąć wątek oszczędzania na wyjazdach jeszcze długo, ale skupmy się na konkretach. Największą różnicę robi moment, w którym rezerwujemy wycieczkę. Kupując w first minute często można oszczędzić nawet do 30% ceny podstawowej, a korzystając z ubezpieczeń jesteśmy wolni od wszelkiego ryzyka, nikt nam kasy nie zabierze. Dodatkowo wykorzystując olbrzymią popularność social mediów można zarobić nieograniczone kwoty do przeznaczenia na wyjazdy – wystarczy zapoznać się z zasadami skarbonki ST i zacząć działać jako jeden z ambasadorów. Linki polecające, kilku znajomych na wyjeździe i może okazać się, że jedziesz kompletnie za darmo

Sytuacja na świecie zmienia się nieustannie, każdy może pogubić się na którym etapie pandemii czy wojny jesteśmy. Dlatego czasem warto zostawić to profesjonalistom i zamiast ciągłego stresu, zmian rezerwacji czy sporów z liniami lotniczymi i hotelami – spokojnie czekać na moment wylotu. W razie konieczności zmiany destynacji wystarczy ustalić szczegóły i preferencje kierunku, a biuro zajmuje się całą resztą. Na wszelkiego rodzaju zamieszanie z testami, kwarantanną czy wizami mamy najlepszych specjalistów na rynku, których niejednokrotnie sprawdziliśmy w boju.

Podróżowanie po świecie jest dużo przyjemniejsze, jeśli robi się to w grupie. Ekipa to nie tylko mniejsze koszty noclegu i transportu, ale też wsparcie w trudnych chwilach i wspólne przeżywanie fantastycznych momentów. Znajomości i doświadczenia na całe życie. A tak się złożyło, że w Student Travel od lat skupiamy wokół siebie najlepszą społeczność podróżniczą w Polsce! Setki zorganizowanych wyjazdów po Europie, dziesiątki egzotycznych kierunków, campy i koncerty, zwiedzanie, zabawa i nowości. Podróżowanie jeszcze nigdy nie było takie proste, dołącz do naszej ekipy i zarezerwuj wyjazd: https://st.pl/wyjazdy