fbpx
Napisałeś maturę. Wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni. Nawet, jeśli nikt Ci tego nie powie. Serio, tak jest. Bo prawie każdy z nas był kiedyś na Twoim miejscu, prawie każdy stoczył tę bitwę. Niektórym poszło lepiej, innym trochę mniej. Niektórym rozprawienie się z arkuszami przyszło łatwiej, inni musieli się nieźle natrudzić.
Ale niezależnie, którą część absolwentów szkół ponadgimnazjalnych reprezentujesz, oto jesteś. Maturzysta po maturach. Maturzysta wolny, maturzysta, na którego czekają najdłuższe wakacje w życiu. W życiu, które możesz teraz spokojnie podzielić grubą czarną kreską na dwa istotne okresy. Na życie przed maturami i na to wyczekane, legendarne – życie pomaturalne.
Niemało osób powie Ci, że już teraz jesteś prawdziwym, dorosłym człowiekiem. I, mimo iż najprawdopodobniej dowód osobisty masz już od wielu miesięcy, jest w tym trochę prawdy. Właśnie rozpocząłeś dorosłe życie, gdzie sam na sam będziesz się mierzyć z decyzjami, jak to życie ma wyglądać. A tak w ramach rozgrzewki, trzeba ustalić jedną, istotną kwestię. Jak wartościowo spędzić wakacje po maturach?
Pomaturalne wakacje to czas, żeby zadbać o wspomnienia. To czas, by zrobić coś, o czym będziesz mógł opowiadać innym, na czego samą myśl na Twojej twarzy będzie pojawiać się ogromny uśmiech. Dlaczego więc gdzieś nie wyjechać? Hej, hej, przecież od tego są właśnie wakacje. A Tobie, mój drogi maturzysto, wakacyjny wyjazd należy się jak mało komu!
Znamy fantastyczne miejsce, by zrzucić z siebie ciężaru pomaturalnego stresu. Miejsce idealne, by wypocząć i się wyszaleć. Miejsce, w którym nikt nie będzie Cię rozliczać ze zdobytych procentów na egzaminie. Miejsce, które niezależnie od Twoich planów na przyszłość, przyjmie Cię z otwartymi ramionami, pozwoli na chwilę zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. I, co najważniejsze – to miejsce będzie pełne ludzi takich, jak Ty.
To miejsce to MEGA CAMP!
W tym roku wybieramy się do Grecji, do magicznego Kokkino Nero.

Czas tu płynie zupełnie inaczej. A Ty ten czas możesz wykorzystać, jak tylko chcesz. Czemu więc nie zerwać się ze smyczy, biorąc udział w największej imprezie przyszykowanej właśnie dla maturzystów? Kokkino Nero nie wypomina, nie rozpamiętuje. To jedyna taka szansa, by nawiązać dziesiątki, setki nowych znajomości z ludźmi z całej Polski, którzy tak samo jak Ty, spragnieni są ostatnich chwil wolności i beztroski. Mimo wielu różnic, w Kokkino Nero poczujecie się jak jedna wielka rodzina, która ma wspólne cele i marzenia. A jednym z nich jest po prostu odrobina szaleństwa, wśród pięknych krajobrazów, wśród nowych przyjaciół.

Bo nie ważne gdzie, najważniejsze jest przecież z kim.