fbpx

Maciej Taraniuk

Okazało się, że nie żartował mówiąc, że zostanie Włóczykijem jak dorośnie. W odróżnieniu od swojego idola z dzieciństwa nie podróżuje samotnie lecz w towarzystwie ludzi ciekawych świata, których zabiera w przeróżne zakątki globu. Miłośnik nie tylko nowych miejsc, ale także języków, smaków i ciekawych historii, którymi będzie się z Wami dzielił na niniejszym blogu.

Łukasz "Rudy" Radzikowski

Podróżnik z wyboru i powołania. Doświadczenie w pracy w różnych biurach podróży pomaga mu w planowaniu swoich wypraw. Ekspert w wyszukiwaniu tanich biletów i organizacji wyjazdów. W ten sposób zwiedził już prawie całą Europę oraz Tajlandię, Malezję, Filipiny czy Meksyk. Żartowniś jakich mało, sam się śmieje ze swoich żartów i tylko on je rozumie.

Anna Gręziak

Ma wieczny głód podróży i niedobory adrenaliny. Ciekawska jak kot. Entuzjastka kubańskich rytmów.

Paweł "Jezus" Szczotka

Miłością do podróży i odkrywania infekuje wszystkich znajomych, zabiera ich na własne zorganizowane eskapady. Uwielbia podejmować podróżnicze wyzwania, czuje permanentny niedosyt, w głowie nieustannie kłębią się koncepcje na nowe wojaże. Uśmiech i poczucie humoru to nieodzowni kompani, niekończące się źródło pomysłów, zawsze udziela się w otoczeniu. Od wielu lat nałogowo związany z aggressive rollerbladingiem..

Dorota Łukasik

Lubi mówić po hiszpańsku oraz ten moment, w którym samolot wzbija się w powietrze. Nie poszła na studia. Łatwo się zachwyca. Ponoć nie ma takiej rzeczy, której nie potrafi zepsuć.

Janinka Proskień

Wielbicielka sztuk pięknych, backpackerka. Entuzjastka piw rzemieślniczych.