fbpx

Zanim zaplanujesz tegorocznego sylwestra zastanów się, jak wyobrażasz sobie idealne zakończenie 2021 roku? Czy zwykła domówka z TV w tle, to właśnie to czego pragniesz? Szczerze wątpię! Czy nie lepiej brzmi perspektywa zagranicznego wyjazdu na sylwestra? 

Dlaczego warto spędzić sylwestra za granicą? 

Zagraniczne podróże to zawsze dobry wybór. Podczas ich trwania nie tylko odwiedzisz nowe zakątki Europy i świata, ale również spotkasz nowych ciekawych ludzi. Sylwester to szczególny dzień w roku. W każdym zakątku naszego globu wita się Nowy Rok nieco inaczej. I wcale nie musisz jechać do Australii by poczuć tę różnicę. 

Bez względu na to czy wybierzesz się na wyjazdy na sylwestra do jednej z europejskich stolic czy np. na narty z całą pewnością będzie to niezapomniana impreza.  

Gdzie pojechać na sylwestra 2022?

Gdzie można spędzić sylwestra 2022? Opcji jest naprawdę bardzo wiele. Imprezowy sylwester za granicą to wyjazdy, podczas których z pewnością będziesz się świetnie bawić i zwiedzać. I nie, zwiedzanie to nie tylko chodzenie po muzeach i opowieści o nudnych faktach z historii. Zwiedzać można na bardzo wiele sposobów, poznając kulturę danego kraju i jednocześnie miło spędzając czas.  Czym zatem kierować się wybierając cel swojego sylwestrowego wyjazdu? Przede wszystkim zadajcie sobie pytanie, co chcielibyście robić w tę wyjątkową noc? Opcji jest naprawdę bardzo wiele. 

Pomysły na sylwestra 2022

Sylwester we Włoszech

Włochy to jeden z ulubionych kierunków wycieczek Polaków. Już sama myśl o sylwestrze w Wenecji, Rzymie czy Neapolu nastraja imprezowo. Ciekawą opcją może okazać się również sylwester w Rimini. Ta niewielka włoska miejscowość słynie z najlepszych imprez o każdej porze roku. Włoskie jedzenie, najlepsi DJ’e i towarzystwo, to pomysł na przywitanie Nowego Roku w klubowym stylu. Jeśli jednak od Sylwestra oczekujesz czegoś ponad klasyczny imprezowy program, w czasie kilku dni pobytu we Włoszech zajrzyj koniecznie do jednego z uroczych włoskich miasteczek takich jak np. San Marino. Czy nie brzmi to jak plan na najlepszego sylwestra ever?

Sylwester na promie

A może jednak uwielbiasz zwiedzać? Imprezy nocami a za dnia zachwycanie się widokami, o których będziesz kiedyś opowiadać wnukom. I to wszystko bez długich przejazdów autokarem. Wydaje Ci się, że to niemożliwe? Wystarczy, że wybierzesz się na sylwestra na promie. Tallin, Helsinki, Sztokholm, Ryga. Codziennie inna stolica, każdego dnia inne wrażenia, a nocami imprezy na luksusowych promach. Jeśli dodamy do tego sylwestrową atmosferę, otrzymujemy idealny przepis na pomysł na sylwestra 2021. 

Romantyczny Sylwester w Paryżu

Sylwester w jednej z europejskich stolic to zwykle kilkudniowe, krótkie wyjazdy podczas których, zobaczycie najpiękniejsze zakątki Paryża czy Pragi, a przy okazji przywitacie Nowy Rok w iście szampańskim stylu. Wycieczki na sylwestra różnią się od tych organizowanych o innych porach roku wyjątkową atmosferą. W Paryżu w sylwestra już od rana w powietrzu unosi się perspektywa niezapomnianej nocy, na którą wszyscy czekają. To równocześnie okazja do poznania zupełnie innego oblicza miasta. Paryż to spełnienie sylwestrowego marzenia niemal każdej kobiety, dlatego w tę jedną z najbardziej romantycznych nocy w roku warto wybrać się ze swoją drugą połówką właśnie do stolicy Francji. Tu wszystko wydaje się łatwiejsze, a tak powitany Nowy Rok z pewnością przyniesie wiele wspólnych wspaniałych przeżyć. 

Sylwester w Portugalii

Klasyczny Sylwester w Rzymie czy Paryżu nie jest dla Ciebie? A co powiesz na sylwestra w Portugalii? Ocean, fale, imprezowa atmosfera, a do tego pyszne wino i wakacyjna atmosfera w środku zimy. Czego chcieć więcej? Na sylwestra do Portugalii można wybrać się klasycznie, autokarem, po drodze zwiedzając najpiękniejsze zakątki Europy. Alternatywna opcja to sylwester samolotem. Jedynie kilka godzin lotu dzieli nas od wyjątkowego Algarve, Lizbony czy Porto. Taki wypad na sylwestra to idealna opcja na zakończenie roku dla grup znajomych. W towarzystwie przyjaciół powitasz Nowy Rok w Portugalii – jak to brzmi? Jak świetny plan na sylwestrową noc! 

Pomysły na sylwestra w Polsce. Nieważne gdzie ważne z kim!

Sylwester za granicą to zawsze super pomysł, pamiętaj jednak, że nie trzeba lecieć na drugi koniec świata, żeby przywitać Nowy Rok w wyjątkowy sposób. Czasem wystarczy wybrać się na sylwestra w Bieszczady albo na słowackie stoki. Sylwester w Bieszczadach, śnieg, ognisko i kulig. Czy potrzeba czegoś więcej? Z pewnością właściwego towarzystwa. Dlatego zbieraj znajomych lub dołączaj do już zebranych ekip i wyruszaj w tę jedyną noc w roku na niezapomnianą imprezę w górach.

Sylwester nad morzem

Rzadko kojarzymy zimowe wyjazdy z wypoczynkiem nad Bałtykiem. A to duży błąd. Sylwester nad morzem to wyjątkowa wakacyjna atmosfera w środku zimy. I wcale nie potrzeba do tego wysokich temperatur na zewnątrz. Odpowiednie towarzystwo i czas spędzony z przyjaciółmi na takim wyjeździe to jedna z najlepszych opcji dla wszystkich tych, którzy nie lubią dalekich podróży, za to doceniają najlepsze towarzystwo i po prostu dobrze zorganizowaną imprezę. 

Jeśli nie możesz się jeszcze zdecydować na wyjazd sylwestrowy, sprawdź 5 powodów dlaczego wybrać się na sylwestra za granicę. Myślę, że Cię przekonamy!