fbpx

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać…w Bieszczady? Ze Student Travel jest to możliwe! Niezwykłe atrakcje, świetne towarzystwo, miejsce odpoczynku i relaksu. Co niezwykłego jest w tym miejscu?

Klaudia Bzducha: Wyjazd w Bieszczady jest dobry dla..

Renia Chrząścik, pilot Student Travel: Dla WSZYSTKICH. Nie od dzisiaj wiadomo, że każdy ma ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady 😊 Do tego my również robimy tam WOODSTOCK 😁 Polańczyk to magiczne miejsce, pojedzie się raz i wraca się co jakiś czas.

Miejsce idealne dla osób, które chcą wychillować, ale też dla sportowych świrów (skitury, morsowanie, wejście na Połoninę) i imprezowiczów! Podsumowując: dla każdego coś dobrego.

K.B: Jakie atrakcje ma do dyspozycji uczestnik wyjazdu?

R.C: W ośrodku w którym mieszkamy mamy do dyspozycji basen, jacuzzi, sauny, strefę SPA, pub Czarne Złoto, gdzie można zjeść pizzę, kręgielnię, a nawet lodowisko 😊 Ale także ogrom aktywności, które oferuje nam Kraina Wilka, z którą współpracujemy, oczywiście w zależności od pory roku.

Do tej pory mieliśmy już przyjemność uczestniczyć między innymi w regatach, grze terenowej, przepływie kajakowym, wyprawie na rakietach śnieżnych, skiturach, przejażdżce jeepami 4×4, wielkiej biesiadzie przy ognisku… I mogę tak wymieniać i wymieniać. Tego jest naprawdę sporo,
a przekonać się o tym można jadąc z Nami na wyjazd w Bieszczady.

K.B: Trip w góry to pomysł, który zrodził się nagle czy planowaliście go już wcześniej?

R.C: Tak naprawdę mieliśmy w planach zorganizować taki wyjazd od chwili kiedy musieliśmy odwołać Sylwestra w Polańczyku, ze względu na zaostrzenie obostrzeń. Plany na Bieszczady mamy spore i ofertę wyjazdu jesteśmy w stanie wrzucić na stronę z dnia na dzień. Tutaj musieliśmy czekać na decyzję o otwarciu hoteli, bez tego nie bylibyśmy w stanie zaproponować nic poza wyjazdem jednodniowym.

K.B: Czy w tym roku możemy spodziewać się takiej oferty?

R.C: Oczywiście, że tak! Bieszczady w naszej ofercie są praktycznie przez cały rok 😊 2020 był trochę inny, z wiadomych przyczyn, ale chcemy wrócić do normalności i dać każdemu możliwość spędzenia czasu w tym cudownym miejscu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w marcu powinien pojawić się pierwszy turnus. Chociaż na ten moment nie mogę niczego obiecać 😊

K.B: Zdecydowanie trip w Bieszczady to relaks i odpoczynek od egzaminów, pandemii. Jakie są Twoje sprawdzone sposoby na odpoczynek po sesji?

R.C: Hmmm dziwnie to zabrzmi, ale ja nie pamiętam już czasów po sesji 😁 a w obecnej sytuacji wygląda to zupełnie inaczej niż kiedyś. Chociaż jedyne co się według mnie nie zmienia to to,
że jak już mamy za sobą ostatni egzamin to nie myślimy o niczym innym jak o wyjściu z domu, spotkaniu ze znajomymi czy rzuceniu wszystkiego i wyjechaniu w… BIESZCZADY! 😁